O firmie

P.P.H.U. ARD - MEBLE jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się od 2002 roku przedsiębiorstwem, które swoją działalność rozpoczęło od produkcji mebli, szaf do pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Ze względu na wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim oraz sukcesywny rozwój firmy, który jest odpowiedzią na potrzeby klientów, do naszej oferty zostały wprowadzone nowe produkty wykończenia wnętrz: listwy przypodłogowe w 25 modelach z MDF lakierowanego.

Listwy wykończeniowe wprowadzone pod marką ,,Ceder - Idealne wykończenie”, to uzupełnienie naszej oferty dotyczące kompleksowego wykańczania wnętrza. Kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, dlatego poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości oraz możliwość wyboru z szerokiej palety modeli dostępne w stałej sprzedaży.

Jako producent jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wybredne gusta, spełniając tym samym wymagania każdego klienta. Nasze produkty można zobaczyć również w sklepie stacjonarnym oraz w biurze zakładu, gdzie można je zakupić.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta zyska Państwa zaufanie.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY